powrót do realizacji

Wyzwanie w Gdyni Dąbrowie, z jakim przyszło nam się zmierzyć polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu mebli z drewna, które wkomponują się do klimatu w mieszkaniu oraz spełnią oczekiwania naszej klientki. W dużej mierze nasze prace obejmowały sypialnię wraz z ukrytą garderobą. 

Najważniejszym elementem w każdej sypialni jest łóżko, także w tym przypadku zajęliśmy się nim od podstaw. Z naszej pracowni wyszła prosta ale stylowa rama łóżka wraz szafkami nocnymi. Całość wykonana z naturalnego drewna dębowego.

Jak można zauważyć w tej realizacji w roli głównej występuje naturalne drewno, które daje przytulne wrażenie, posiada szerokie możliwości aranżacyjne oraz można poddać recyklingowi. Przykładowo, stare drewno wykorzystaliśmy na obudowę belek sufitowych. 

Po drugiej stronie sypialni, znajduje się wejście do garderoby oraz telewizor wraz szafką rtv, którą wykonaliśmy z czarnej płyty meblowej i litego drewna. Na ścianie zamontowaliśmy również dębowe półki o grubości 6 cm. Wszystkie meble #thisiswood zawierają w sobie piękny detal jakimi są naturalne sęki i spękania, wypełnione żywicą. 

Kilka słów o tajemniczych drzwiach, za którymi kryje się wspomniana garderoba. Wykonana na wymiar z płyty meblowej, funkcjonalna i komfortowa. Przygotowując projekt przeprowadziliśmy dokładny wywiad z klientką, aby garderoba spełniała potrzeby i oczekiwania. Posiada szuflady, otwarte półki, miejsce na wiszące ubrania i wszystko odpowiednio oświetlone. 

Zadbaliśmy również o detale, jakim jest odpowiedni kolor drewna, tak aby pasował do podłogi i pozostałych elementów.

Garderoba na wymiar sprawdzi się idealnie dla pomieszczeń na poddaszu, w którym znajdują się skosy, tak jak w tym przypadku. Dzięki temu mała i nietypowa przestrzeń będzie w pełni wykorzystana. 

Pochwalimy się jeszcze wielką szafą na buty z oświetleniem ledowym. Wykonaną z takich samych materiałów, jak reszta mebli w tym wnętrzu. Szafa oczywiście na wymiar, dopasowana do warunków i możliwości. Jednak istotny jest fakt, że zniknął problem pt. "Nie mam miejsca na nową parę szpilek" :) 

Wykonanie/stolarka  THIS IS WOOD
Projekt/koordynacja/montaż THIS IS HOME   

Zainteresowanych współpracą i ofertą, zapraszamy do kontaktu

fot. ŁADNE KADRY