Po pierwsze: KONKRETNY PLAN DZIAŁANIA

01. Spotkanie w biurze/online 

02. Inwentaryzacja 

03. Koncepcja projektu 

04. Dobór materiałów 

05. Fotorealistyczna wizualizacja 

06. Dokumentacja techniczna 

07. Wycena i harmonogram prac  

08. Zamówienia, magazynowanie i dostawy 

09. Prace budowlane i stolarskie  

10. Montaż i nadzór  

i odbiór gotowego wnętrza! 

Po drugie: OSOBISTY KOORDYNATOR PRAC

THIS IS HOME to kompleksowa i bezproblemowa aranżacja wnętrza. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego stawiamy na sprawną i szybką komunikację. Każdy nasz klient i jego projekt jest pod opieką jednego koordynatora, który nadzoruje remont od początku do końca. Nie martwisz się o dostawę towaru czy kontrolę ekip budowlanych wykonujących poszczególne etapy prac. Możesz nam zaufać i cieszyć się z realizacji projektu Twoich marzeń.

Po trzecie: JESTEŚMY NIEZALEŻNI

Biuro projektowe THIS IS ARCH
Posiadamy biuro projektowe, w którym tworzymy profesjonalne projekty mieszkań pod klucz uwzględniając Twój budżet, styl i oczekiwania. Doświadczony i kreatywny zespół architektów jest do Twojej dyspozycji i pomoże w wybraniu najlepszego rozwiązania. Zaprojektujemy wnętrze współgrające z Tobą.

Stolarnia THIS IS WOOD
Dysponujemy własnymi magazynami, flotą samochodów dostawczych oraz pracownią stolarską produkującą meble i zabudowy z litego drewna. W związku z tym możemy tworzyć wyjątkowe aranżacje wnętrza w ekspresowym tempie i w rozsądnej cenie na sprawdzonych zasadach.

Na koniec: WISIENKA NA TORCIE!

hometeam

THIS IS HOME to zespół profesjonalistów z różnych dziedzin potrzebnych do stworzenia Twojego mieszkania pod klucz. Są wśród nas:

Architekci, Projektanci, Koordynatorzy, Elektrycy, Hydraulicy, Kafelkarze, Stolarze, Kierowcy, Magazynierzy oraz sprawdzona ekipa pracowników budowlanych!  

Razem zdziałamy wielkie rzeczy i zrealizujemy Twoje wielkie marzenia o pięknym wnętrzu.