DOMKI MODUŁOWE

PLAN DZIAŁANIA:

01. Wybieramy projekt

02. Przygotowujemy dokumentację do urzędu

03. Prefabrykujemy domek na hali

04. Przygotowujemy fundament

05. Montujemy konstrukcję

06. Wykańczamy domek

dlaczego this is home?

THIS IS HOME to kompleksowa i bezproblemowa budowa domku. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego stawiamy na sprawną i szybką komunikację. Każdy nasz klient i jego projekt jest pod opieką jednego koordynatora, który nadzoruje proces od projektu po odbiór domku. Nie martwisz się o dostawę towaru czy kontrolę ekip budowlanych wykonujących poszczególne etapy prac. Możesz nam zaufać i cieszyć się z realizacji domku Twoich marzeń.


Posiadamy biuro projektowe, w którym tworzymy profesjonalne projekty pod klucz uwzględniając Twój budżet, styl i oczekiwania. Doświadczony i kreatywny zespół architektów jest do Twojej dyspozycji i pomoże w wybraniu najlepszego rozwiązania. Zaprojektujemy zewnętrze i wnętrze współgrające z Tobą.

Stolarnia THIS IS WOOD
Dysponujemy własnymi magazynami, flotą samochodów dostawczych oraz pracownią stolarską produkującą meble i zabudowy. W związku z tym możemy tworzyć wyjątkowe aranżacje wnętrza w ekspresowym tempie i w rozsądnej cenie na sprawdzonych zasadach.

THIS IS HOME to zespół profesjonalistów z różnych dziedzin potrzebnych do stworzenia Twojego wymarzonego domku. Są wśród nas:

Architekci, Projektanci, Koordynatorzy, Elektrycy, Hydraulicy, Kafelkarze, Stolarze, Kierowcy, Magazynierzy oraz sprawdzona ekipa pracowników budowlanych!  

Razem zdziałamy wielkie rzeczy i zrealizujemy Twoje wielkie marzenia o pięknym domku.